Herkes için güvenli WordPress hosting

host

WORDPRESS HOSTİNG EN HIZLI PAKETLER

Ekonomik, ücetsiz taşıma ve yüksek performansıyla WordPress Web Hosting hizmetimiz sizlerin huzurunda. Bütçe dostu paketlerimizden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

WP Başlangıç

Yeni Başlayanlara Özel Geliştirilmiş

4.99/ay

İndirim - 50%
₺29.99/ay Özel destek
SİPARİŞ VER
 • 2 GB SSD DİSK ALANI
 • LİMİTSİZ VERİ TABANI
 • 1 ADET SİTE BARINIRMA
 • LİMİTSİZ AYLIK TRAFİK
 • LİMİTSİZ E-POSTA HESABI
 • ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI
Tercih Edilen
WP ORTA

Kendini Geliştirmek İsteyenlere Özel

9.99/ay

İndirim - 50%
₺29.99/ay Özel destek
SİPARİŞ VER
 • 3 GB SSD DİSK ALANI
 • LİMİTSİZ VERİ TABANI
 • 2 ADET SİTE BARINDIRMA
 • LİMİTSİZ AYLIK TRAFİK
 • LİMİTSİZ E-POSTA HESABI
 • ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI
WP ÜST

Profesyonel Çalışmak İsteyenlere Özel

19.99/ay

İndirim - 50%
₺29.99/ay Özel destek
SİPARİŞ VER
 • 10GB SSD DİSK ALANI
 • LİMİTSİZ VERİ TABANI
 • 4 ADET SİTE BARINDIRMA
 • LİMİTSİZ AYLIK TRAFİK
 • LİMİTSİZ E-POSTA HESABI
 • ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI

PAKETLERİN ORTAK ÖZELLİKLERİ

Kişisel yada kurumsal bir web sitesi açarak wordPress Hosting ile kendi sitenizi kurmaya hemen başlayın. Üstelik hiçbir yazılım ya da teknik bilgiye ihtiycanız olmadan web siteniz için en uygun Word Press web hosting paketi seçin cPanel üzerinden Word Press sitenizi tek tıkla kurun

AYRINTILI BİLGİLER İÇİN TEKNİK ÖZELLİKLER

Wordpress hosting paketleri, web sitelerinizi kolayca kurabilmeniz ve sorun yaşamada yönetebilmeniz için WordPres'in ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimlere göre optimize edilmiş sunucular üzerinden hizmet vermektedir

support
HIZLI DESTEK TALEBİ

Müşterilerimiz ihtiyaç duydukları anda oluşturacağı destek talebi ile bütün sorunlarını hızlı ve kesintisiz bir şekilde uzman kadromuz yardımıyla çözüme ulaştırarak sorunlarından hızlıca kurtulabilirler. Müşteri panelinden destek talebi oluşturabilir ve sorunlarınızı yazabilirsiniz. bu şekilde destek panelimiz sizin için çalışacaktır.

icon
ÜCRETSİZ YEDEKLEME

Veri yedekleme sistemimiz sayesinde verileriniz güvende. Ücretsiz olarak verilerinizi belirli aralıklarla sizler için otomatik olarak yedekliyoruz. Veri kaybınızda en son yedeği yükleyerek sisteminizi tekrar aktifleştiriyoruz. Arkanıza yaslanarak veri kaybı yaşamamanın verdiği huzurun tadını çıkarın

icon
ÜCRETSİZ TAŞIMA

Web sitenizi taşıma işlemlerini sizin yerinize yapıyoruz. Uzman kadromuza destek talebi ileterek web sitelerinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Veri kaybı yaşamamanız için taşıma öncesi gerekli testler yapılarak size bilgi verilmektedir. Ekibimiz Cpanel'den ve Plesk Panel'den Direktadmin Panele sitenizi ücretsiz taşıyacaktır.

Bir Kaç Adımda Wordpress Site Yapımı

Hiç bir bilginiz olmadan sıfırdan internet sitesi yapımı. Sadece 1 saatte bir kaç basit adımı takip ederek kendi sitenizi kurun.

Wordpress Sitelerinin Hostingimiz Üzerinde Ne Kadar Hızlı Olduklarına Göz Atın!

Örnek tema ve eklentiler ile web sitelerin hostingimiz üzerinde ki hızını takip edin.

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Ne Söylüyor?

Uzun süredir beraber çalıştığımız ve hala çalışmaya devam ettiğimiz müşterilerimizin yorumları

Sıkça Sorulan Sorular?

Wordpress hosting ile ilgili bilmediğiniz ve merak ettiğiniz müşterilerimizin en çok sorduğu sorular.

Hosting (Web Hosting) Nedir?

Web Hosting, internet sitenizin ya da web uygulamanızın yayınlanmasını ve internet kullanıcılarının sitenize erişebilmesini sağlayan tüm bileşenlerin, yüksek donanım ve internet alt yapısına sahip, 7/24 kesintisiz olarak çalışan sunucularda barındırılması hizmetidir. Türkçe tabiri ile hosting, web sitesi barındırma hizmetidir. Web sitesi açmak istediğinizde, bir alan adı kaydetmeli ve sitenizin ihtiyaçlarına uygun özelliklerde bir hosting satın almalısınız.

Hostingi Domaine Nasıl Bağlayabilirim?

Hostinginizi alan adınıza bağlamak konusunda zorluk yaşıyorsanız. Teknik destek uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Kendiniz yapmak isterseniz web sitenizi DNS ayarları bölümünden Redoya dnslerini ya da kendinize özel nsleri girebilirsiniz. Eğer yinede bağlayamazsanız teknik ekibimiz ile iletişime geçerek bağlatabilirsiniz.

Windows Hosting Nedir?

Microsoft Windows İşletim sistemi üzerinde çalışan ve Microsoft teknolojileri ile hazırlanmış web sayfalarını %100 uyumlu olarak internet üzerinden yayınlayabilen hizmete Windows Hosting denilmekte. Bu hizmette genel olarak ASP ve ASP.NET tabanlı programlama dili ve veritabanı sunucusu olarak MSSQL veya MySQL kullanılmaktadır.

Linux Hosting Nedir?

Açık kaynak felsefesine ve GNU tabanlı programlama dili ve uygulama sunucuları ile yazılmış olan ve özellikle Linux işletim sistemlerinde çalışabilen web uygulamalarının barındırılması hizmetidir. Yüksek hızlandırma teknolojilerimiz sayesinde Linux Hosting paketlerinde PHP tabanlı programlama dili ve MySQL tabanlı veri tabanı sunucu kullanan tüm uygulamalar ( Wordpress, Joomla, Magento, vBulletin, Drupal, Presta Shop vb. ) %100 uyumlu ve yüksek performanslı çalışır.